קונדיטוריית ׳בורקס אמא׳ בירושלים – מיתוג גרפי

BurekasImaBrand1BurekasImaBrand2BurekasImaBrand3המשימה: עיצוב לוגו, עיצוב שלט לחנות, עיצוב גרפיקה לאריזות קרטון, עיצוב שקיות נייר למאפים, עיצוב גרפיקה לשקיות נשיאה, שקיות לפיתות, תויות למוצרים, שלטונים לתצוגה, כרטיסי ביקור.
הלקוח: קונדיטוריית בורקס אמא בירושלים.

׳בורקס אמא׳ – מאפיה שהיא מוסד בירושלים. במשך שנים היה למקום לוגו פשוט מאוד ולא עקבי. כשחיפשנו לראות את הלוגו שהיה קיים לפני השדרוג מצאנו את המילה אמא בכל פעם בפונט אחר ובצבע אחר. מה שחזר על עצמו הן שלוש האותיות. המיתוג הגרפי החדש בא בעקבות שיפוץ ועיצוב פנים של המקום ע״י המשרד של קרן מזור ונעשה די במקביל.
בחרנו ליצור לוגו שמורכב משלוש אותיות של המלה אמא, להרחיק מעט את המקום מה׳בורקס׳ על כל המשתמע (למרות שבורקס זה דבר טעים מאוד!) ולקרב אותו קצת יותר לכיוון של קונדיטוריה מפני שזהו השינוי המהותי שהמקום עבר בשנים האחרונות. לאחר שתהליך עיצוב הלוגו והשלט הושלם עברנו לעיצוב המפגשים השונים עם הלקוח: שקית נייר למאפים, כרטיס ביקור, כוס ניר לקפה, שלטונים ועוד ועוד.
במהלך הפרויקט עלתה מספר פעמים השאלה – האם העיצוב החדש של המקום וגם של הנראות הגרפית – בהכרח יהיו לטובה. אולי הלקוחות שרגילים לפשטות ולחוסר אמצעיות יירתעו לאחר חידוש התדמית. לשמחתנו הרבה קרה בדיוק ההיפך.

הפרויקט נוצר במסגרת שותפות בסטודיו אליפסה