רשימה זו מוקדשת ללקוחות שלא ״נפלו מהכיסא״
לא נדהמו ולא התלהבו במיוחד.

לפני כמה שנים אגודת המעצבים נהגה לערוך תערוכה אחת לשנה, לתערוכה קראו ״הלקוח סרב״. מעצבים גרפיים ומאיירים הציגו שם את סקיצות טובות ומעניינות שלא הגיעו לשלב הביצוע. גם לי יש כאלה שנוצרו ספציפית אך ורק עבור לקוח אחד ובשום אופן אי אפשר למחזר אותן.

זה קרה לי לא פעם. בתחילת העבודה על פרויקט, אחרי פגישת הבריף ולקראת פרזנטציה עם הלקוח אני מתחילה לחפש רעיונות, משרבטת בעיפרון על דף, בעט, בעפרונות צבעוניים, בסטודיו, בבית קפה, מפתחת את הרעיון, מעבירה לביצוע במחשב, עובדת על זה המון ומכל הלב ואז זה קורה – הדבר שהמורים שלי הזהירו אותי מפניו לא פעם: אני מתאהבת באחת הסקיצות. ממש ממש מתאהבת. מסתכלת עליה שוב ושוב בכל הזדמנות, חושבת עליה גם בשעות הפנאי, חוזרת ומשפרת אותה, מדמיינת איך היא מובילה את הקו העיצובי של הלקוח וכבר ממש רוצה להעלות אותה לפורטפוליו באתר שלי. ברגע האמת בפרזנטציה מול הלקוח הוא מסתכל, חושב רגע ואומר: ״לא יודע, לא נפלתי״.

אז אספתי מרצפת הסטודיו של המעצבת את הסקיצות האלה שאני אוהבת באופן אישי ושלא עברו לביצוע מכל מיני סיבות. תהנו.

 

הסקיצה הראשונה נוצרה עבור חידון קק״ל לציונות, אדם וסביבה.

מרצפת הסטודיו של המעצבת - הצעה לעיצוב מדריך לחידון קק״ל 2016

דוגמא לסקיצה שנשארה על רצפת הסטודיו של המעצבת. הצעה לעיצוב מדריך לחידון קק״ל

אם לומר את האמת, עד כמה שזה מבאס שסקיצה לא ממשת את עצמה – יש עדיין תחושת הישג על כך שנוצר משהו שאפשר להתאהב בו אפילו אם זאת אהבה מונוגמית… (-:

מרצפת הסטודיו של המעצבת - הצעה לעיצוב לוגו למסעדת Station 9

אחת הסקיצות שנשארו על רצפת המעצבת ללוגו עבור מסעדת Station 9

למטה יש סקיצות ללוגו שהיו צריכות לפנות את מקומן לסקיצה הנבחרת. את הנבחרות אפשר לראות בפורטפוליו הרשמי בדף הבית.מרצפת הסטודיו של המעצבת - הצעה לעיצוב לוגו למסעדת Station 9S9_Logo02מרצפת הסטודיו של המעצבת - הצעה לעיצוב לוגו לפרויקט הטיפול הפומי

להתראות בפעם הבאה.

ליצירת קשר עם גלית: טל׳ 054-7917638
galit@galitazoulay.com