תמונה אודות גלית אזולאי, מעצבת גרפית

גלית אזולאי, מעצבת גרפית

אודות גלית אזולאי, מעצבת גרפית

גלית אזולאי, מעצבת גרפית עם 20 שנות ניסיון. מאז ומתמיד, מגע הנייר, ניחוח הצבע, שקשוק מכונות הדפוס ואינספור האפשרויות שעולם זה מציע, עוררו את סקרנותי ולכן, מצאתי את עצמי שקועה בלימודי עיצוב, אנימציה וצילום. עם סיום הלימודים, שימשתי כמעצבת גרפית בכתבי העת של מעריב ולאחר מכן עבדתי בלונדון, בהפקת סרט אנימציה. עם חזרתי ארצה, ניהלתי סטודיו לעיצוב גרפי ובשנת 2006 הפכתי למעצבת עצמאית.

כיום, אני מעמידה לרשות לקוחותיי התמחות בעיצוב לפרינט וביצירת לוגו ושפה גרפית.

אני מעצבת דוחות אחריות תאגידית, מגזינים, ידיעונים, דוחות שנתיים, הפקות דפוס לעולם התרבות והאומנות, כרזות, יומנים וכל מוצר דפוס שאפשר לאחוז, למשש, לדפדף ולהריח… כל פרויקט שנכנס לסטודיו מתחיל בשיחה לכתיבת בריף. מטרת השיחה היא להגדיר ולאפיין את הצרכים, את מטרות הפרויקט ואת קהל היעד. בתום שלב זה אנו מגבשים את המסרים השיווקיים ואת הפורמט הרצוי ויוצאים אל הדרך. בתהליך העבודה על כל פרויקט אני שואפת ליצור עיצוב אישי וייחודי שישרת את המטרות שהגדרנו.

בין לקוחות הסטודיו בעבר ובהווה: קבוצת לאומי, אגד, מקורות, יאנסן (ג׳ונסון אנד ג׳ונסון), BDO זיו האפט, קק״ל, מעבדת הנגיפים של משרד הבריאות, AVT, פסגות, כל ישראל חברים, אגודת הסופרים העבריים, העמותה לקידום הסיעוד האונקולוגי בישראל, Radware, Remax ועוד טובים.

 רשימת לקוחות אודות גלית אזולאי, מעצבת גרפית